« درباره ما »

سایت ترجمانیک با رویکرد مهارت محور، در تاریخ 1396/5/17 فعالیت خود را آغاز نموده است. این استارتاپ با یاری گروهی از نویسندگان و مترجمین توانای مسلط به زبان انگلیسی و استفاده از نوآوری های دیجیتال، محیطی پویا و تجربه ای متفاوت در دنیای ترجمه و تولید محتوای انگلیسی رقم زده است. ترجمانیک با بهره گیری از سیستم جدید در قیمت گذاری و زمان انجام کار، سعی در سرآمد بودن در ارائه بهترین خدمات ترجمه و تولید محتوا را دارد. در این سایت مترجمین نخبه و مشتاق به ترجمه گرد هم آمده اند تا محیط ترجمه را از جبر قیمت های مقطوع و زمان های فیکس شده طولانی مدت سایت ها و شرکت ها خارج نمایند. با ارسال اولین فایل، به سرعت و به صرفه بودن اقتصادی این سیستم پی خواهید برد.
* بهترین ترجمه با بهترین قیمت
در این سایت، کاربر فایل خود را ارسال می کند و در عرض چند دقیقه ده ها پیشنهاد متفاوت از نوع قیمت و زمان ارائه، از سوی مترجمین برای او ارسال می شود. کارابران می توانند از بین این مترجمین یک نفر را با توجه به نمونه کارها و امتیازات او انتخاب کنند. این سیستم به کاربران این قابلیت را می دهد که از جبر قیمت های فیکس شده موسسات و شرکت ها خارج شوند و آزادانه بهترین ترجمه را با بهترین قیمت و زمان دلخواه در اختیار داشته باشند.
* انتخاب مترجم بر اساس امتیازات او
در ترجمانیک هر مترجم جایگاه تعریف شده ای دارد به صورتی که از  نظر کیفیت کار ترجمه، تحویل به موقع در جایگاه مشخص خود قرار دارد. امتیازات و نمونه کارهای هر مترجم را می توانید در صفحه اختصاصی او ببینید. هر کابر می تواند با ارزیابی امتیازات و نمونه کارها، بهترین مترجم را برای خود انتخاب کرده و از این پس به صورت مستقیم با او در ارتباط باشد.
* مشاهده نمونه کارهای هر مترجم
بعد از پذیرفتن پیشنهاد یک مترجم و قبل از واریز وجه می توانید از طریق باکس پرسش و پاسخ از مترجم درخواست نمونه ترجمه داشته باشید.
* قابلیت ارتباط مستقیم با مترجم
سایت این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به صورت مستقیم با مترجم خود در ارتباط باشید. این کار از طریق صفحه مترجمان قابل انجام است.

Telegram